Naše Práce

Volkswagen Tiguan

Bílá bělejší, lak lesklejší 
Volkswagen Tiguan přijel celý zaprášený barvou, takže úkol zněl, odstranit veškerou barvu z laku, skel, plastů a k tomu dát lak do kondice s následnou ochranou. 

Volkswagen Multivan

Modrá je dobrá 
Volkswagen Multivan dorazil na menší kosmetiku v podobě drobné retuše laku, dvoukrokového leštění s finální keramickou ochranou na 3 roky. 

Bitter SC Coupe

Staré, ale stále dobré 
Veterán, který nemá lak ani interiér úplně v nejlepší kondici, ale i přesto si u nás zasloužil kompletní péči v podobě vosku a čištění interiéru.

Škoda Rapid

Záchrana modré galaxie
Škoda Rapid k nám dorazil na jednokrokové leštění, jelikož o něj nebylo uplně dobře pečováno. Lak se dal do lesku a uzavřel syntetickým voskem na 6 měsíců.

Volkswagen Passat b8

Interiér jako nový 
Vozit děti v autě znamená drobky, vylité pití na sedačkách a všude mastnota. U tohohle Passatu tomu nebylo jinak. Ale vše je pryč a znovu čistý interiér je připravený na další řádění ratolestí. 

Jaguar XJ L

Kočka zase v lesku
Jaguar dostal péči v podobě jednokrokového leštění se syntetickým voskem s výdrží na 6 měsíců a základním čištěním interiéru. 

Kontaktujte nás

CAR-DETAIL
David Rohan
IČ: 
09184449
DIČ: CZ9505030986 

Kralupy nad Vltavou
V Růžovém udolí 513
Telefon: 
+420 775 908 005
E-mail: info@car-detail.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chcete aby Váš vůz také zářil na silnici? 

Pokud máte zájem o naše služby, tak nás kontaktujte a domluvíme se na přesných krocích. Výsledná cena se odvíjí od velikosti vozu, míry poškození nebo míry znečistění. Na našem webu najdete orientační ceník.