VOLKSWaGEN MULTIVAN

Důkladné mytí vozidla

Zbavení veškerých povrchových nečistot z vozidla. Důkladné mytí všech zahybů. znaků, mřížek apod.. Také se v tomto procesu věnujeme mytí zádveří a dalších detailů automobilu.

Dekontaminace laku

I lak má „póry“, v kterých zůstávají nečistoty, kterých je potřeba se zbavit. Každý den se do laku „zažírají“ nečistoty typu ptačí trus, mušky, ale i brzdový prach, polétavá rez nebo asfalt.

Dvoukrokové leštění laku

Vhodné pro silné poškození laku způsobené např. kartáčovou myčkou, různé škrábance a defekty z denního provozu. Tímto procesem se odstraní  zhruba 85% poškození laku.

Aplikace keramické ochrany na 3roky

Uzavření laku keramickou ochranou, která odpuzuje vodu, usnadňuje mytí a chrání lak od nečistot, soli a polétavé rzi. Ochrana laku na 36 měsíců nebo 40 000 km. 

Ošetření plastů a pneumatik

Ošetření těsnění dveří, plastových dílů a vyživení pneumatik, které zabrání jejich popraskání a dodá svěží vzhled. 

Aplikace tekutých stěračů

Na okně vytvoří lehký povlak, který zabraňuje námraze a při dešti odpuzuje vodu a tím Vám umožňuje dokonalý výhled i bez používání klasických stěračů.

Kontaktujte nás

CAR-DETAIL
David Rohan
IČ: 09184449
DIČ: CZ9505030986 

Kralupy nad Vltavou
V Růžovém udolí 513

Telefon: +420 775 908 005
E-mail: info@car-detail.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chcete aby Váš vůz také zářil na silnici? 

Pokud máte zájem o naše služby, tak nás kontaktujte a domluvíme se na přesných krocích. Výsledná cena se odvíjí od velikosti vozu, míry poškození nebo míry znečistění. Na našem webu najdete orientační ceník.